Δεν μπορούσε να κρύψει τη χαρά του μετά το τέλος του αγώνα με τη Νέα Σαλαμίνα ο πρόεδρος της Δόξας Κατωκοπιάς, Κώστας Χριστοδούλου “Καραβίδας”, ο οποίος όμως μιλώντας στη Cytavision, κράτησε χαμηλά τον πήχη.
Αναλυτικά τα όσα είπε:«Χρειαζόμαστε ακόμα 12 βαθμούς για να παραμείνουμε στην κατηγορία. Την περασμένη εβδομάδα είπα ότι χρειαζόμασταν 15. Στόχος μας είναι η παραμονή.
Είμαστε στην 6η θέση και αισθανόμαστε μια σιγουριά, όμως στο ποδόσφαιρο πρέπει να πετύχεις πρώτα τον αρχικό σου στόχο και μετά να τον αλλάξεις.
Έφυγε ο Τιάγκο Γκόμες, αλλά και ο Λεάντρο Πίντο, λόγω οικογενειακού προβλήματος. Σίγουρα θα ενισχύσουμε την ομάδα τον Ιανουάριο, σε συνεργασία με τον προπονητή μας».
Ειδήσεις σήμερα:
Ορεινά θέρετρα: Αυτά τα προβλήματα αντιμετωπίζουν – Τι συμβαίνει με τις κρατήσεις Αυγούστου
Power of Love: Ο νέος παίκτης έχει εξοργίσει το Twitter: «Καλέ, αυτός είναι χειρότερος από τον Νίκο»
Δημοσιογράφος σε Αγαπητού: «Ντύθηκες Κενεβέζου σήμερα» - Δείτε πως αντέδρασε η παρουσιάστρια
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις