Το γκολ του Αϊντάρεβιτς που ξαναέβαλε την ΑΕΚ στο «κόλπο»! (video)

Ένα γκολ του Αστρίτ Αϊντάρεβιτς δύο μόλις λεπτά αφότου μπήκε στον αγωνιστικό χώρο ισοφάρισε το σκορ για την ΑΕΚ κόντρα στη Ντιναμό Κιέβου στο ΟΑΚΑ.

Η πίεση της ΑΕΚ απέφερε καρπούς στο 81ο λεπτό του πρώτου ματς κόντρα στη Ντιναμό Κιέβου. Μετά από εξαιρετική σέντρα του Λάζαρου Χριστοδουλόπουλου στο δεύτερο δοκάρι, ο Αστρίτ Αϊντάρεβιτς βρέθηκε στο σωστό σημείο και με κοντινή κεφαλιά έγραψε το 1-1 για την Ένωση, μόλις δύο λεπτά αφότου είχε πάρει τη θέση του Γαλανόπουλου.

Δείτε το 1-1 της ΑΕΚ…

Σε εγρήγορση η Λευκωσία: Ενεργοποιήθηκαν κανάλια επικοινωνίας μετά τις απειλές του ηγέτη της Χεζμπολάχ στην Κύπρο

Κανάλια επικοινωνίας ενεργοποιήθηκαν μετά τις πρόσφατες αναφορές του ηγέτη της Χεζμπολάχ, Χασάν Νασράλα, που αφορούσαν την Κύπρο και οι τοποθετήσεις έχουν πλέον καταστεί κατά πολύ ηπιότερες, όπως ανέφεραν στο ΡΙΚ αρμόδιες πηγές. Παράλληλα, συνέχιζαν οι ίδιες πηγές, δημοσιεύματα μέσων που βρίσκονται κοντά στη Χεζμπολάχ, υποβαθμίζουν πια το θέμα.