ΒΙΝΤΕΟ από τη φιλική νίκη της Εθνικής Παίδων U17 με 3-2 επί της Ρουμανίας

Εκτός έδρας διεθνή φιλική νίκη για την Εθνική μας ομάδα των Παίδων U17 με 3-2 επί της Ρουμανίας.

Ο Χρίστος Βενιζέλος στο 9ο λεπτό πέτυχε το πρώτο γκολ της Εθνικής μας και οι Ρουμάνοι έκλεισαν το πρώτο ημίχρονο με 2-1 υπέρ τους με τέρματα που πέτυχαν στο 15′ και 29′.

Ο Χαράλαμπος Μελαναρκίτης στο 44΄ισοφάρισε σε 2-2 και στο 52ο λεπτό ο Κωνσταντίνος Γεωργαλλίδης χάρισε τη φιλική νίκη στην Κύπρο.

Στο 74ο λεπτό ο Ανδρέας Χατζηγαβριήλ απέκρουσε πέναλτι διατηρώντας έτσι το 3-2 για την Εθνική μας.

Δείτε τα τέρματα και την απόκρουση του πέναλτι στο πιο κάτω video:

Influencer Marketing: Τι προβλέπει η νομοθεσία – Αυτά πρέπει να πληρούν οι αναρτήσεις – Όσα πρέπει να ξέρουν καταναλωτές και επιχειρήσεις

Καταδυτικός Τουρισμός: Η μαγεία της θάλασσας μέσα στα Κυπριακά νερά – Ζηνοβία και Musan μας βάζουν στο «χάρτη»

Πώς προστατεύουμε την καμένη γη μετά από πυρκαγιά - Υπάρχει στην Κύπρο ο εξοπλισμός;

Θα μας τρελάνει ο καιρός - Ζέστη και βροχές στο «μενού» - Αναλυτικά η πρόγνωση

Βρισηίδα Ανδριώτου: Κάλυψε το στήθος της με δυο ζουμερά κεράσια - Δείτε φωτογραφία

Οι πυρκαγιές αποτελούν κάθε καλοκαίρι ένα καταστροφικό φαινόμενο που πλήττει την Κύπρο ενώ υπάρχουν πολλοί παράγοντες που επηρεάζουν και καθορίζουν τον κίνδυνο.