Το Themasports.com σας αποκαλύπτει πως είναι ο εξωτερικός γύρω χώρος του «Αντώνης Παπαδόπουλος» λίγες ώρες πριν ξεκινήσει το ντέρμπι της 3ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος πρώτης κατηγορίας μεταξύ Ανόρθωσης και ΑΕΛ.
Όπως θα προσέξετε από τις πιο κάτω φωτογραφίες είναι έντονη η αντίδραση των φίλων της Ανόρθωσης κατά της Κάρτας Φιλάθλου, τόσο με το πανό που είναι τοποθετημένο στην πίσω πλευρά της μίας κερκίδας, όσο και αυτό που είναι τοποθετημένο δίπλα από το γήπεδο όπου αναγράφει «Όχι στο ξεπούλημα του ποδοσφαίρου».
Δείτε τις φωτογραφίες:
Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Tourists go home»: Ολοένα και μεγαλώνει το κίνημα του αντιτουρισμού - Επηρεάζεται η Κύπρος;
• Καιρός: Καμίνι και σήμερα η Κύπρος – Αγγίζει τους 40 ο υδράργυρος – Έρχεται μικρή άνοδος
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις