Η ΑΕΛ ηττήθηκε με 1-0 από τον Ερμή σε χθεσινό φιλικό και όσο απίστευτο κι αν ακούγεται, ήταν η πρώτη ήττα της Λεμεσιανής ομάδας στη φετινή σεζόν, από το καλοκαίρι που ξεκίνησε την προετοιμασία της!
Μάλιστα, σε τέσσερις αγώνες πρωταθλήματος και καμιά… δεκαριά φιλικά ματς, μετρούσε μόνο νίκες, όμως κάποτε θα έχανε και καλύτερα για την ΑΕΛ που η πρώτη ήττα ήρθε σε ένα ματς προπονητικού χαρακτήρα και παντελώς αδιάφορο, στο οποίο ο Βόσνιος τεχνικός έδωσε χρόνο συμμετοχής στις λεγόμενες «ρεζέρβες»…
Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Καταγγελία Δημάρχου Δρομολαξιάς στον ΥΠΕΣ - Παράνομες διαδικασίες επιλογής μελών Σχολικής Εφορείας
• Γνήσιος Κύπριος ταξιτζής: Δεν τον αρκούσε ένα πάρκινγκ και έπιασε... τρία - Δείτε φωτογραφίες
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις