Σίγουρα ο πρόεδρος της ΑΕΚ Άντρος Καραπατάκης θα επιθυμεί αυτό το παιχνίδι (με τη Μπάγερ Λεβερκούζεν) να είναι το τελευταίο του Ευρωπαϊκό στο ΓΣΠ ως πρόεδρος της ομάδας. Επόμενος στόχος όλα τα παιχνίδια να δίνονται στο »ΑΕΚ Αρένα»!
Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Εκτός εαυτού 25χρονος, τραυμάτισε αστυνομικό - Συνελήφθη και βρήκαν πάνω του ναρκωτικά
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις