Ο Ανδρέας Μακρής περίμενε πως και πως να μάθει την τελεσίδικη απόφαση από ΑΠΟΕΛ εάν θα ήταν στα ανταλλάγματα της πράξης με Γουίλερ, για να μεταγραφεί στην ΑΕΛ, μιας και τόσο το περασμένο καλοκαίρι όσο και τώρα τον Ιανουάριο, περίμενε πως θα πήγαινε εκ νέου στο δυναμικό της Λεμεσιανής ομάδας.
Παίκτης που πιστεύει πολλά σε αυτόν και φάνηκε στην περασμένη σεζόν ο προπονητής της ΑΕΛ, Ντούσαν Κέρκεζ, και όχι μόνο.
Εντούτοις, ο προπονητής του ΑΠΟΕΛ, Κόρε Ινγκεμπρίγκτσεν, δεν ήθελε σε καμία περίπτωση ο Κύπριος επιθετικός να φύγει από το προπονητικό κέντρο «Pari Match Αρχάγγελος». Ο Νορβηγός κόουτς με αυτή του την απόφαση φαίνεται να υπολογίζει Μακρή για τη συνέχεια των αγωνιστικών υποχρεώσεων του ΑΠΟΕΛ σε πρωτάθλημα και Ευρώπη.
Διαβάστε επίσης:
Πως την… ΕΙΔΑΝ οι ΑΕΛίστες και οι ΑΠΟΕΛίστες την ΠΡΑΞΗ για Γουίλερ
Ειδήσεις σήμερα:
Ορεινά θέρετρα: Αυτά τα προβλήματα αντιμετωπίζουν – Τι συμβαίνει με τις κρατήσεις Αυγούστου
Power of Love: Ο νέος παίκτης έχει εξοργίσει το Twitter: «Καλέ, αυτός είναι χειρότερος από τον Νίκο»
Πόθεν Έσχες: Αυτοί είναι οι πλουσιότεροι βουλευτές - Επιχειρηματίες, γαιοκτήμονες και… καταχρεωμένοι
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις