Όλα όσα είπε ο Ηλίας Χαραλάμπους μετά το τέλος του αγώνα ανάμεσα σε ΕΝΠ και ΑΕΚ.
Αναλυτικά:
«Όπως είπαμε και κατά τη διάρκεια της βδομάδας είχαμε να αντιμετωπίσουμε μια καλή ομάδα σε ένα δύσκολο γήπεδο. Αυτό φάνηκε. Μπήκαμε καλά και είχαμε την κατοχή. Από μια φάση και μετά δεν κρατήσαμε την μπάλα. Χωρίς λόγο. Δεχτήκαμε εύκολα τα δύο γκολ. Δεύτερο ημίχρονο δεν μπήκαμε καλά στο παιχνίδι. Δεν κρατήσαμε μπάλα όπως έπρεπε. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι εμείς. Είμαι ευχαριστημένος από την προσπάθεια όχι από το αποτέλεσμα. Πρέπει να προχωρήσουμε είναι μακρύς ο δρόμος. Απολογούμαι στον κόσμο που δεν τους ικανοποιήσαμε».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Επεισοδιακή σύλληψη 35χρονου: Προσπάθησε να διαφύγει πεζός - Εγκατέλειψε το όχημα του
• «Tourists go home»: Ολοένα και μεγαλώνει το κίνημα του αντιτουρισμού - Επηρεάζεται η Κύπρος;
• Ζέτα Μακρυπούλια: Οι εξωτικές διακοπές μαζί με Μουτσινά και Κωνσταντινίδου - Δείτε φωτογραφίες
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις