Η Ομόνοια ανέβασε νέα φωτογραφία στην ενότητα «φωτογραφικό άλμπουμ» από την ιστορική έδρα της ομάδας, «Γκόουλ».
Αναλυτικά:
«Eντυπωσιακή εικόνα από την ιστορική έδρα της ΟΜΟΝΟΙΑΣ, το γήπεδο «Γκόουλ». Χιλιάδες φίλαθλοι στέκονταν περιμετρικά του γηπέδου και παρακολουθούσαν με αγωνία την εξέλιξη των αγώνων, ενώ αρκετοί εισέρχονταν στον αγωνιστικό χώρο για να δουν καλύτερα τις φάσεις!
Στα πρώτα χρόνια ζωής της η ΟΜΟΝΟΙΑ χρησιμοποιούσε ως έδρα το «Γκόουλ», το οποίο βρισκόταν παρά τη γέφυρα του Πεδιαίου, εκεί που είναι σήμερα το κολυμβητήριο Λευκωσίας.
Στα αξιοσημείωτα καταγράφεται το γεγονός πως οι φίλαθλοι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ που προσέρχονται κατά χιλιάδες σε κάθε παιχνίδι στο «Γκόουλ», παρόλο που μπορούσαν να δουν τον κάθε αγώνα δωρεάν έδιναν εισφορά για να στηρίξουν την αγαπημένη μας ομάδα».
![](https://i0.wp.com/www.omonoiafc.com.cy/wp-content/uploads/2020/03/8a94aff0-43ad-4e86-b1c5-601dbd56ce9a-1024x556.jpg?resize=696%2C378&ssl=1)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Ενοχλούσε γυναίκες σε πισίνα ξενοδοχείου – 45χρονη του έκανε παρατήρηση και αυτός την γρονθοκόπησε
• Θάνατος 6χρονου κοριτσιού: Δεν υπάρχει υπόνοια για εγκληματική ενέργεια - Ρίχνει «φως» η νεκροτομή
• Στην Κύπρο ο τυχερός του Τζόκερ στο πεντάρι - Πού παίχτηκε το δελτίο και πόσα κέρδισε
• Χριστιάνα Αριστοτέλους: Τα βραδινά καλοκαιρινά στιγμιότυπα της - Δείτε φωτογραφίες
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις