Διαβάστε τις δηλώσεις του Νεκτάριου Αλεξάνδρου αμέσως μετά το τέλος του αγώνα με την Ομόνοια.
Αναλυτικά:
«Έχουμε πετύχει το στόχο μας, όμως στη συνέχεια θα πρέπει να έχουμε καλύτερη απόδοση. Προσπαθήσαμε και καταφέραμε να πάρουμε την πρόκριση. Είμαστε στον τελικό και θέλουμε να κερδίσουμε το τρόπαιο. Είμαστε μέσα στο στόχο μας και στους δύο θεσμούς. Κάθε παιχνίδι για μας τώρα είναι και τελικός. Όλα τα παιχνίδια είναι κρίσιμα αφού βλέπουμε να γίνονται ανατροπές. Καλώ τον κόσμο να έρθει στο γήπεδο να στηρίξει την προσπάθεια μας. Όλοι μαζί για να κατακτήσουμε το πρωτάθλημα και το κύπελλο».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Καταγγελία Δημάρχου Δρομολαξιάς στον ΥΠΕΣ - Παράνομες διαδικασίες επιλογής μελών Σχολικής Εφορείας
• Γνήσιος Κύπριος ταξιτζής: Δεν τον αρκούσε ένα πάρκινγκ και έπιασε... τρία - Δείτε φωτογραφίες
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις