Η επίσημη ενημέρωση για τον αγώνα της K19 του Απόλλωνα απέναντι στον Άρη

Ενημέρωση από το γραφείο Τύπου του Απόλλωνα:

«Με ισοπαλία 1-1 ξεκίνησε το πρωτάθλημα Νέων Κ19 της αγωνιστικής περιόδου 2020-2021 ο Απόλλωνας το απόγευμα της Κυριακής (13/09) με αντίπαλο τον Άρη στο βοηθητικό γήπεδο «Κωστάκης Χριστοφόρου».

Οι γηπεδούχοι «άνοιξαν» το σκορ στο 19ο λεπτό με τον Ανδρέα Κκώστη και η ομάδα μας ισοφάρισε στο 82ο λεπτό με τον Γιάννη Ιωακείμ.

Για την ομάδα μας αγωνίστηκαν:

Στυλιανού, Νικολαϊδης, Οικονομίδης (45’ Νεοκλέους), Χατζηζηνοβίου, Παπαδημητρίου (61’ Σόλωνος), Μιχαηλίδης, Γεωργίου, Μαραγκός (69’ Ιωακείμ), Ιακώβου, Τσιόλου, Ορφανίδης (84’ Δημητρίου).

Ο επόμενος αγώνας της ομάδας μας είναι ορισμένος για το Σάββατο (19/09) στο Κοινοτικό στάδιο Ακρωτηρίου με αντίπαλο την Καρμιώτισσα.

Μπορείτε να δείτε ρόστερ, βαθμολογία και αποτελέσματα των ακαδημιών μας ΕΔΩ».

The post Η επίσημη ενημέρωση για τον αγώνα της K19 του Απόλλωνα απέναντι στον Άρη appeared first on Thema Sports.