Καρμιώτισσα – Ομόνοια: ΧΑΜΟΣ στο πρώτο εφτάλεπτο – VAR, χαμένο πέναλτι και ΓΚΟΛ!

Πριν καλά-καλά ξεκινήσει ο αγώνας ανάμεσα σε Καρμιώτισσα και Ομόνοια έγινε ένας… χαμός.

Μόλις στο 1ο λεπτό οι πράσινοι διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι, ο ρεφ Γιάννης Αναστασίου δεν σφύριξε παράβαση, όμως, ο VAR ενημέρωσε τον διαιτητή να πάει να δει τη φάση και τότε υπέδειξε την άσπρη βούλα στο 4ο λεπτό.

Ο Παπουλής ανέλαβε την εκτέλεση, ωστόσο αστόχησε, αφού το κτύπημα του βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι του Κυριακίδη.

Παρόλα αυτά, η Ομόνοια βρήκε τον δρόμο προς τα δίκτυα στο 7′ με τον Ασάντε σε κενή εστία να πλασάρει και να γράφει το 1-0, αφού πρώτα ντρίμπλαρε και τον Κυριακίδη.

The post Καρμιώτισσα – Ομόνοια: ΧΑΜΟΣ στο πρώτο εφτάλεπτο – VAR, χαμένο πέναλτι και ΓΚΟΛ! appeared first on Thema Sports.