Διασωληνωμένος και σε σοβαρή κατάσταση νοσηλεύεται 20χρονος οπαδός μετά τον τραυματισμό του κατά τη διάρκεια των χθεσινών επεισοδίων στο Αντώνης Παπαδόπουλος.
Σύμφωνα με πληροφορίες της Αστυνομίας, ο 20χρονος οπαδός, κάτοικος Λάρνακας , τραυματίστηκε κατά τη διάρκεια των επεισοδίων μεταξύ οπαδών Ανόρθωσης και Απόλλωνα λίγο πριν τον χθεσινό αγώνα, και ως αποτέλεσμα υπέστη σοβαρά εγκαύματα. Λόγω της κρισιμότητας της κατάστασής του ο νεαρός, διακομίσθηκε με ασθενοφόρο στη Μονάδα Εγκαυμάτων του Γενικού Νοσοκομείου Λευκωσίας.
Η κατάσταση της υγείας του κρίνεται σοβαρή αλλά σταθερή και οι εξετάσεις συνεχίζονται.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις