Τον έρωτα τους στο Ιόνιο έζησαν την περασμένη εβδομάδα, δύο από τις όμορφες και σέξι υπάρξεις της ελληνικής showbiz!
Πρωταγωνιστές του βρεγμένου love story oι… Ελένη Φουρέιρα και Σπυράγγελος Λυκούδης.
Η τραγουδίστρια και ο εφοπλιστής που είναι ζευγάρι εδώ και οχτώ μήνες (συζούν από τον Μάρτιο), ταξίδεψαν στην Κεφαλονιά, τόπο καταγωγής του Σπυράγγελου Λυκούδη και άρχισαν τα παιχνίδια στην θάλασσα.
Όπως θα δείτε και στο φωτορεπορτάζ, όχι μόνο δεν έκρυβαν τον έρωτα τους αλλά ήταν και ιδιαίτερα διαχυτικοί ο ένας με τον άλλον την ώρα που έκαναν το μπάνιο τους.
Φορώντας ένα αποκαλυπτικό (στο πίσω μέρος του) μαγιό, η Ελένη Φουρέιρα αφέθηκε στις αγκαλιές και στα χάδια του συντρόφου της, ο οποίος δεν την άφησε σε ησυχία.
Οι δυο τους βρέθηκαν σε beach bar του νησιού, ιδιοκτησίας της οικογένειας του Σπυράγγελου Λυκούδη και όσοι τους είδαν από κοντά, μαρτυρούν πως όλη την ώρα δεν σταμάτησαν να πειράζουν ο ένας τον άλλον, να γελούν, να κάνουν αστεία και να παίζουν.
Star.gr
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Εργατικό ατύχημα: Σε κρίσιμη κατάσταση 23χρονος - Έπεσε από τον δεύτερο όροφο οικοδομής
• Άγρια δολοφονία στο Λονδίνο: Θύμα ο 29χρονος Αντώνης Αντωνιάδης - Αυτοί είναι οι ύποπτοι
• Coolcation: Η νέα τάση στα ταξίδια που έφερε τα «άνω-κάτω» - Πώς επηρεάζεται η Κύπρος
• Ο Δημήτρης Κόκοτας δίνει τη μεγαλύτερη μάχη της ζωής του - Τα νεότερα για την υγεία του
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις