«Μπροστά στα κάλλη και την ομορφιά, βάστα καημένη μου καρδιά» φαίνεται πως λένε οι γυναίκες στο Μάντσεστερ, καθώς στις βραδινές τους εξόδους δεν καταλαβαίνουν από κρύο. Μπορεί στην Ελλάδα ο χειμώνας να μην έχει εμφανιστεί για τα καλά, στην πόλη της Βρετανίας, όμως, η θερμοκρασία δεν ξεπερνά τους 5 βαθμούς Κελσίου.
Ένας λογαριασμός στο TikTok αποφάσισε να δείξει το στιλ των γυναικών που βγαίνουν τα βράδια στο Μάντσεστερ. Πολλές φαίνεται να κυκλοφορούν στους δρόμους χωρίς πανωφόρι, με αμάνικα τοπς ή κοντά φορέματα.
Δείτε τα βίντεο από τη νυχτερινή ζωή του Μάντσεστερ που γίνονται viral στο TikTok:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις