Ένα αστείο περιστατικό συνέβη στην πρωινή εκπομπή του ALPHA, «alpha Καλημέρα» ανάμεσα στην παρουσιάστρια Κατερίνα Αγαπητού και στον ανταποκριτή της Πάφου, Κώστα Νάνο.
Συγκεκριμένα, γεμάτη χαμόγελο και όμορφη διάθεση, όπως είναι πάντοτε άλλωστε η Κατερίνα Αγαπητού, καλημέρισε τον Δημοσιογράφο Κώστα Νάνο, λέγοντας στους τηλεθεατές πώς ταιριάζουνε τα ρούχα τους με τη γνωστή Κυπριακή έκφραση «αν δεν ταιριάζαμε, πώς θα συμπεθεριάζαμε»
«Εγώ είμαι λίγο προς το κόκκινο, εσύ είσαι στο κεραμιδί», είπε ο Νάνος, με την Κατερίνα Αγαπητού να απαντά: «ανάποδα είναι, εγώ είμαι στο κόκκινο και εσύ στο κεραμιδί»
«Έχεις αχρωματοψία», κατέληξε ο Κώστας Νάνος συνεχίζοντας τον απολαυστικό διάλογο.
Δείτε το απόσπασμα:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις