Κατάφερε και συγκέντρωσε τις υπογραφές για την ίδρυση δικού της Πολιτικού κόμματος η υποψήφια Δήμαρχος Στροβόλου και πρώην υποψήφια στις Προεδρικές Εκλογές του 2023 Τσελεστίνα Ντε Πέτρο.
Μάλιστα κατά το μήνυμα της στον κόσμο, την ημέρα της υποβολής της υποψηφιότητας της για την Δημαρχεία Στροβόλου , την Πέμπτη (25/4) , ανέφερε τον αριθμό που συγκέντρωσε για την δημιουργία του κόμματος της σχολιάζοντας «Λυπάμαι ΔΗΣΥ αλλά οι δικοί μου δεν σε θέλουν».
Δείτε το βίντεο:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις