Συγκεκριμένα, οι βουλευτές του κόμματος συναντήθηκαν για φαγητό σε εστιατόριο στη Λεμεσό. Ανάμεσα του και η Πρόεδρος της Βουλής και του ΔΗΣΥ, Αννίτα Δημητρίου, ο Αναπληρωτής Πρόεδρος, Ευθύμιος Δίπλαρος, ο Κοινοβουλευτικός Εκπρόσωπος, Νίκος Τορναρίτης.
Την συνάντηση γνωστοποίησαν οι ίδιοι οι βουλευτές οι οποίοι ανέβασαν τις φωτογραφίες με τους συναδέλφους τους στους προσωπικούς τους λογαριασμούς στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης.
Δείτε τις φωτογραφίες:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Παριστάνουν την Επίτροπο Νομοθεσίας - Νέα απάτη μέσω email -Δείτε φωτογραφία
• Άγρια δολοφονία στο Λονδίνο: Θύμα ο 29χρονος Αντώνης Αντωνιάδης - Αυτοί είναι οι ύποπτοι
• Coolcation: Η νέα τάση στα ταξίδια που έφερε τα «άνω-κάτω» - Πώς επηρεάζεται η Κύπρος
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις