O ποδοσφαιριστής των “ερυθρολεύκων”, Έλιο Ρόκε παλαιότερα φόρεσε με επιτυχία και την φανέλα της ΑΕΛ.
Την Κυριακή (19/11) το απόγευμα όμως ο Ρόκε βρέθηκε στο Τσίρειο αλλά ως αντίπαλος των “γαλαζοκιτρίνων”, καθώς ο Πορτογάλος ανήκει στο έμψυχο δυναμικό της σημερινής αντιπάλου της Λεμεσιανής ομάδας, και συγκεκριμένα της Νέας Σαλαμίνας.
Η γυναίκα του μαζί με τα παιδιά του βρέθηκαν στο γήπεδο της Λεμεσού για να παρακολουθήσουν την προσπάθεια της Νέας Σαλαμίνας αλλά και του Ρόκε (βρίσκεται στον πάγκο), όμως αυτή την φορά κάθισαν στην κερκίδα που φιλοξενούνται οι αντίπαλοι οπαδοί και όχι αυτοί της ΑΕΛ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Καταγγελία Δημάρχου Δρομολαξιάς στον ΥΠΕΣ - Παράνομες διαδικασίες επιλογής μελών Σχολικής Εφορείας
• Γνήσιος Κύπριος ταξιτζής: Δεν τον αρκούσε ένα πάρκινγκ και έπιασε... τρία - Δείτε φωτογραφίες
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις