Δείτε τι δήλωσε στην κάμερα της PrimeTel μετά το τέλος του αγώνα με την Αλκή, ο τερματοφύλακας της Ομόνοιας, Τομάς Μεχίας, ο οποίος εντυπωσιάστηκε από τον κόσμο του «τριφυλλιού».
Αναλυτικά:
«Είμαστε χαρούμενοι για τη νίκη, αφού ήταν πολύ σημαντικό για όλους μας να πάρουμε τους τρεις βαθμούς στην πρεμιέρα. Δείξαμε ότι είμαστε πολύ καλή ομάδα και θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο στη συνέχεια.
Χάρηκα που βοήθησα την ομάδα να κρατήσει το μηδέν, όμως όλοι βοήθησαν για να πετύχουμε το στόχο μας.
Ο κόσμος της Ομόνοιας είναι εντυπωσιακός και ελπίζω σε κάθε παιχνίδι να τον έχουμε μαζί μας και να πανηγυρίζουμε. Το πρόσεξα από το πρώτο φιλικό και ελπίζω να συνεχίσουν έτσι.
Ήρθα στην Κύπρο για να παίξω μπάλα στην Ομόνοια και όχι για να απολαύσω τη ζωή. Είμαστε μία νέα ομάδα και από την πρώτη στιγμή δεθήκαμε μεταξύ μας. Είναι πολύ σημαντικό που γίναμε δυνατό σύνολο, ενόψει της συνέχειας».
Ειδήσεις σήμερα:
Ορεινά θέρετρα: Αυτά τα προβλήματα αντιμετωπίζουν – Τι συμβαίνει με τις κρατήσεις Αυγούστου
Power of Love: Ο νέος παίκτης έχει εξοργίσει το Twitter: «Καλέ, αυτός είναι χειρότερος από τον Νίκο»
Πόθεν Έσχες: Αυτοί είναι οι πλουσιότεροι βουλευτές - Επιχειρηματίες, γαιοκτήμονες και… καταχρεωμένοι
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις