Θετικός στον κορωνοϊό βρέθηκε ο Επίτροπος Προεδρίας Φώτης Φωτίου.
Σε ανάρτησή του στο twitter σημείωσε: «Σε τακτικό μου αυτοέλεγχο διαγνώστηκα θετικός στον κορωνοϊό που επιβεβαιώθηκε ψες αργά και με PCR. Ακολουθώ όλες τις προβλεπόμενες οδηγίες! Τα συμπτώματα ηπια μέχρι αυτή την στιγμή και αυτό λόγω του εμβολιασμού. Εμβολιαστείτε και να προσέχετε!»
Σε τακτικό μου αυτοέλεγχο διαγνώστηκα θετικός στον κορωνοιο που επιβεβαιώθηκε ψες αργά και με PCR. Ακολουθώ όλες τις προβλεπόμενες οδηγίες! Τα συμπτώματα ηπια μέχρι αυτή την στιγμή και αυτό λόγω του εμβολιασμού. Εμβολιαστείτε και να προσέχετε!
— Photis Photiou (@PhotisPhotiouCY) March 14, 2022
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις